Torba Yasa 2014

Torba yasa ile neler bizlere iyi gelecek. En iyi torba yasa maddeleri. Hangi siyasi parti torba yasayı engellemeye çalışıyor. Vergi affını torba yasada kim engelledi.
TORBA YASA 2014, TORBA YASA 2014 NEDİR?, TORBA YASA 2014 NEYİ İÇERİYOR?, TORBA YASA 2014. Torba Yasası ve Erken Emeklilik Güncel 4 Mayıs Son dakika haberler Torba yasa taşeron haber kadro var mı? Torba Yasası ve Erken Emeklilik Güncel 4 Mayıs Son dakika haberler Torba yasa taşeron nasıl oldu.

Torba Yasası ve Erken Emeklilik Güncel 4 Mayıs Son dakika haberler Torba yasa taşeron haber kadro var mı? Torba Yasası ve Erken Emeklilik Güncel 4 Mayıs Son dakika haberler Torba yasa taşeron haber kadro var mı? Torba yasa taşeron haber kadro Torba Yasası’nın getirdiği yenilikler neler? Taşeron İşciler’e Kadro (Taşeron İşçi Torba Yasası 2014) Taşeron Yasası Torba Yasası ve Erken Emeklilik Yeni torba yasa taşeron işçilere kadro!(Taşeron İşçi Torba Yasası 2014) Taşeron İşcilere Kadromu Geliyor?

Taşeron işçiler son durum – 2014

2014 torba yasası ile taşerona hangi haklar verilecek. Akp torba yasayı ne zaman geçirecek ve hangi taşeron işçilere haklar verecek.

4/C’LİYE KADRO

Geçici personele (4/C’li) kadro verilmesiyle ilgili düzenlemeye son şekli verildi.

Bu ay Meclis’e sunulması beklenen tasarıyla 50 bin 4/C’li personel kadroya geçirilecek. Ayrıca binlerce vatandaşın prim borcu silinecek.

HEP ENDİŞE TAŞIYORLAR

Kamuda çalışan 50 bin 4/C’li (geçici) personel bulunuyor. 4/C’liler bir yüdan az süreli veya mevsimlik sözleşme île çalıştırılıyor. İşçi sayılmayan 4/C’liler, diğer çalışanlarla aynı haldara sahip değil. Bu kapsamda çalıştırılanların yıllık izin, iş güvencesi, sosyal yardım gibi hakları yok. Ayrıca her yıl sözleşme yenilemek zorundalar. Yani daimi personel değiller. Bu yüzden de her yıl işsiz kalma endişesi taşıyorlar.

Taşeron İşçiler Yasası çıkıyor mu? Taşeron işçilere ne gibi haklar getiriliyor Taşeron İşçiler Yasası ne zaman çıkıyor? Taşeron torba yasası son dakika bilgileri ve Taşeron işçiler yasası ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.Taşeron işçilere kadro mu geliyor? Yeni yasada taşeron işçilere ne gibi haklar gelecek. Taşeron işçi kadro açıklaması, Taşeron son durum, Torba Yasa’da taşeron açıklaması, Torba yasa, en doğru bilgiler.

nası ve ne zaman emekli olurum yaş bitti pirim eksik bekliyom eksik pirimimi tamamlaya bilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir