Bursa kız yurtları

Üniversite öğrencisi olacak kızlariçin öncelikle gidecekleri üniversiteye yakın yerlerden yurt bulmaları gerekmektedir. İlk sene için sizlere yardımcı olmak isteriz. Bursa kız yurtları sayfamızda birçok kız yurdunu görebilir ve istediğiniz gibi bir yurdu seçebilirsiniz.

Bursa kız yurtları ile ilgili ilk önceliğiniz üniversiteye yakın bir yurt bulmak olacaktır. Görükle bölgesindeki yurtlar üniversiteye yakınlığıyla bilinir.

Aşçılık

Aşçılık

Aşçılık mesleği zevkle yapılan mesleklerden birisidir. Aşçılık konusunda uzman aşçıların kendi aralarında açtığı www.ascilik.co sitesinden yaptıkları paylaşımları inceleyerek aşçılık mesleği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi aşçılarına sorular sorarak deneyimlerinden faydalanmak isterseniz lütfen siteyi takip ediniz.

“On dokuz yaşında üniversite öğrencisi ve hamile ” kim söyledi

On dokuz yaşında üniversite öğrencisi ve hamile diyen kişi sabah gazetesi yazarı engin ardıç’tır. tayyip erdoğanı protesto etmek için toplanan öğrenci grubundaki genç kız için edilmiştir bu laf. O gösteride orantısız güç kullanan polis, döverek genç kızın çocuğunu düşürmüştür.  Akp yandaşlarından engin ardıç ise bu olay sonrası bu sözü kusmuştur.

“Hamileysen gösteri işin ne” kim söyledi

Hamileysen gösteride ne işin var diye soran kişi, sabah gazetesi yazarı emre aköz’dür. Bu söz polis tarafından dövülerek karnındaki çocuğu düşürülen üniversite öğrencisine edilmiştir.

Yazık emre yazık, yandaşlık yapıcam diye bu kadar alçalmaz bir insan.